W Weekend 27 zawodników naszego klubu wystartowało w Ogólnopolskiej Lidze dzieci i młodzieży jujitsu w Katowicach. 🥋🔥💪ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI 🥇💥

Aleksander Kaszuba Kacper Bura Oliwier Orzechowski Julia WasiakMichał Praszelki

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI 🥈💥Kamil Parma Filip Socha Natalia Płaczek Karol Hludnik Alicja Płaczek Bartosz PytlikMateusz DudzikDaniel Dębowski Naomi Palka Oliwią Piątkowska Aleksandra Kicka Patrycja Kwapińska

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI 🥉💥Borys Szczypka Bartosz WasiakTymoteusz Klima

Bez medalu ale z ogromnym sercem do walki wracają ❤🏆Mateusz Klon Lena Kosz Dawid Gardian Bartosz Jabłoński, Magdalena Żokowska Oskar Cielemięcki Tomasz Banasik Ogromnie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz dziękujemy trenerom za przygotowanie oraz spędzenie czasu z naszymi zawodnikami

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry